جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۳۱

اخبار

بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از شرکت دسترنج رضا بافت قزوین

بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از شرکت دسترنج رضا بافت قزوین
درپی دعوت و درخواست حمایت به منظور احداث واحد تولیدی ماسک N95 از الیاف نانو در استان قزوین، مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با همراهی تنی چند از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان این صندوق با حضور درشهرک صنعتی ناصرآباد استان قزوین، از شرکت نساجی دسترنج رضابافت بازدید کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در ادامه برنامه بازدید های خود از شرکت های تحت حمایت صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سال جهش تولید، با حضور در شهرک ناصر آباد استان قزوین از قسمت های مختلف واحد تولیدی دسترنج رضا بافت بازدید به عمل آورد .

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در پایان این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: با نامگذاری سال جدید به عنوان سال جهش تولید از سوی رهبری معظم انقلاب، وزیر محترم صنعت معدن و تجارت در نامه ای به ایشان ضمن لبیک به پیام رهبری، دستورات لازم را جهت انجام اقدامات جدی برای تحقق عملی شعار سال صادر فرمودند و بر این اساس برنامه های خوبی در معاونت طرح و برنامه وزارت صمت طراحی گردید و هم اکنون همه همکاران ما در این وزارتخانه با رویکرد باور به تحقق شعار سال در چهارچوب این برنامه ها حرکت و فعالیت می کنند .

نقی پوراصل به عملکرد وزارت صمت در سال 98 اشاره کرد و افزود: در سال گذشته که به نام رونق تولید نامگذاری شده بود، خوشبختانه وزارت صمت عملکرد و کارنامه بسیار خوبی از خود برجا گذاشت به طوری که مورد تائید رهبری معظم انقلاب و همچنین مجموعه دولت محترم تدبیر و امید قرار گرفت و رهبری بارها در بیاناتشان به آن اشاره فرمودند و امسال نیز با توجه به نگاه مثبت و وجود بسترهای لازم و بدنه کارشناسی قوی در وزارت صمت انشالله با کارنامه ای قوی و عملکردی درخشان تر نسبت به سنوات قبل، سال را به پایان خواهد برد.

رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه به  عملکرد و برنامه های صندوق اشاره  کرد و گفت: خوشبختانه در سال گذشته عملکرد خوب و قابل قبولی داشتیم و توانستیم از مجموعه های زیادی حمایت کنیم و در سال جدید نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا فعالیت های خود را در حمایت از شرکت های فعال در این حوزه آغاز کردیم و در راستای مسئولیت اجتماعی صندوق، حمایت های قابل توجهی از شرکت های دانش بنیان تولید کننده کیت های تشخیص کرونا ، دوربین های حرارتی،  ماسک و... داشتیم و در بازدید هایی که از این مجموعه ها داشتیم به عینه شاهد افزایش و جهش تولید در این صنایع بودیم و امروز نیز از نزدیک شاهد فعالیت یکی از واحدهای تولیدی هستیم که خواستار حمایت صندوق از این شرکت برای راه اندازی خط تولید ماسک N95 نانو الیاف می باشد.

نقی پور اصل توجه به نخبگان را یکی از پیش نیازهای جهش تولید عنوان کرد و افزود توجه به نخبگان جامعه  یکی از الزامات تحقق جهش تولید است، چون جهش تولید نیازمند دانش روز، تحقیق و پژوهش است و این امر با به کارگیری نخبگان میسر می گردد و ورود آنان به این عرصه موجب ایجاد خودکفایی در بسیاری از اقلام خواهد بود که کشور وابسته به واردات آن بوده است .

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در پایان به بهبود شرایط حمایتی صندوق از صنایع پیشرفته اشاره و خاطرنشان کرد: در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته آستین های همت را برای تحقق عملی شعار جهش تولید بالا زده ایم و به دستور وزیر محترم تسهیل گری را در سرلوحه کار خود قرار داده ایم تا بتوانیم با ارائه خدماتی از قبیل اعطای تسهیلات ارزان قیمت که در اختیار نخبگان در شرکت های دانش نیان، تولید کنندگان، شرکت های فناور و استارتاپها قرار می دهیم بتوانیم به تحقق جهش تولید کمک نماییم.   

لازم به ذکر است شرکت تولیدی دسترنج رضابافت تولید کننده انواع نخ های P.O.Y ، نخ های تکسچره، الیاف پلی استر استیپل و دوک مقوایی، با سرمایه گذاری بالغ بر 2650 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال مستقیم برای 486 نفر در شهرک صنعتی استان قزوین واقع است.

در این بازدید علاوه بر اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان صندوق، رئیس سازمان صمت استان قزوین، مدیرعامل شهرک های صنعتی استان قزوین و سرپرست اداره صمت شهرستان آبیک نقی پور اصل را همراهی کردند.

بازدید از دسترنج رضا بافت 19

بازدید از دسترنج رضا بافت 9

 

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۸:۲۰
تعداد بازدید : ۹,۲۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید