دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۲۵

اخبار

رضا نقی پور اصل: تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه تمام ارکان شرکت قراربگیرد

رضا نقی پور اصل: تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه تمام ارکان شرکت قراربگیرد
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در جلسه شورای مدیران این شرکت، بر تکریم ارباب رجوع و لزوم پاسخگویی و راهنمایی مراجعان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی: آخرین جلسه شورای مدیران شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت صنایع پیشرفته در بهمن ماه با حضور مدیرعامل ،اعضای هیات مدیره و مدیران بخش های مختلف شرکت برگزار گردید .

رضا نقی پور اصل در این نشست با اشاره به اصل مهم تکریم ارباب رجوع ،گشاده رویی ، پاسخگویی، پیگیری مطالبات مراجعان ، سعه صدر و صبور بودن در مواجه با مراجعین را از مهمترین شاخص های تکریم ارباب رجوع عنوان کرد و گفت: مشتریان ما بزرگترین سرمایه اجتماعی ما هستند کارکنان شرکت باید در هر حال به موضوع ارباب رجوع توجه ویژه ای داشته و اصل تکریم ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ادامه تشکیل کنسرسیوم مشترک بین صندوق ها را یک اقدام مهم جهت ساماندهی پرداخت تسهیلات و ایجاد اشتغال دانست و بر پیگیری تشکیل هرچه سریع تر آن تاکید کرد.

در ادامه این جلسه مصوبات نشست قبلی و مواردی از قبیل ،ایجاد نظام پیشنهادات ،تشکیل کمیته برگزاری نمایشگاه ،جدول منابع و مصارف صندوق و برخی از امورات جاری شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

جلسه شورای مدیران شرکت 2

جلسه شورای مدیران شرکت 3

جلسه شورای مدیران شرکت 4

جلسه شورای مدیران شرکت 5

جلسه شورای مدیران شرکت 6

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : ۵۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید