چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۶:۵۲

اخبار

نقی پور اصل :رعایت انضباط کاری و احساس مسئولیت در راه خدمت به جامعه ،مصداق بارز تقواست

نقی پور اصل :رعایت انضباط کاری و احساس مسئولیت در راه خدمت به جامعه ،مصداق بارز تقواست
جلسه شورای مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به ریاست رضا نقی پور اصل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت: جلسه شورای مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته روز دوشنبه 21 بهمن ماه به ریاست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران بخش های مختلف این شرکت برگزار گردید.

رضا نقی پور اصل در این جلسه ضمن تبریک چهل و یکمین  سالروز پیروزی انقلاب اسلامی،این روز را نقطه عطف تاریخ معاصر ایران دانست و گفت :در 22 بهمن ماه سال 57 ملت ایران پس از چند دهه مبارزه برعلیه استبداد به پیروزی دست یافت و ما این پیروزی ارزشمند را که حاصل خون هزاران شهید وارسته است پاس میداریم.

وی در ادامه با اشاره به سفر خود و هیات همراه به استان های بوشهر و فارس به تشریح دستاوردهای این سفر پرداخت و دیدار های خود با استانداران بوشهر و فارس ،بازدید از واحدهای صنایع پیشرفته این استان ها ،حضور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان بوشهر، امضای تفاهم نامه هشت جانبه با استانداری ،سازمان صمت و مراکز علمی استان بوشهر ودر نهایت افتتاح دفتر نمایندگی شرکت در بوشهر را از دستاوردهای مهم این سفر برشمرد.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در این نشست به لزوم رعایت نظم و انضباط کاری از سوی مدیران و کارکنان شرکت اشاره کرد و افزود : رعایت نظم واحساس مسئولیت در خدمت به مردم مصداق بارز تقوا است لذا انتظار می رود تا همکاران عزیز در این زمینه بیش از پیش مراقبت و دقت نمایند.

همکاری با وزارتخانه ها و سایر صندوق ها در قالب تفاهم نامه های منعقد شده و استفاده از ظرفیت کارشناسی و علمی کارشناسان شرکت در ارزیابی طرح های سایر صندوق ها در چهارچوب همکاری متقابل از دیگر مواردی بود که رضا نقی پور اصل بر آن ها تاکید نمود.

در ادامه این جلسه مباحثی از قبیل طراحی ساختار شرکت ،تسویه وام های کارکنان منفک شده از شرکت،حضور صندوق در نمایشگاه ها، سیستمی شدن امور اداری شرکت و کاهش زمان ارائه خدمات صندوق به مشتریان توسط حاضران در جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 

شورای مدیران 21 بهمن 7

شورای مدیران 21 بهمن 2

 

 

شورای مدیران 21 بهمن 5

شورای مدیران 21 بهمن 8

شورای مدیران 21 بهمن 9

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸
تعداد بازدید : ۹۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید