پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ۰۱:۵۷

اخبار

دیدار رضا نقی پور اصل با استاندار بوشهر

دیدار رضا نقی پور اصل با استاندار بوشهر
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کرد

 

به گزارش روابط عمومی صندوق : رضا نقی پور اصل مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه و تحقیقات صنایع پیشرفته روز چهارشنبه 16 بهمن به منظور بازدید از طرح های صنایع پیشرفته استان بوشهر و افتتاح دفتر نمایندگی این شرکت وارد بوشهر شد و با استاندار این استان دیدار و گفتگو کرد.

رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در این دیدار با تشریح خدمات شرکت گفت: خوشبختانه این شرکت با حمایت وزارت صنعت معدن و تجارت گام های بسیار مهمی را در حمایت از صنایع پیشرفته در کشور برداشته است.

وی با اشاره به عزم مجموعه برای کمک به تقویت صنایع پیشرفته در استان های کم برخوردار و تمرکز زدایی از مرکز افزود: در راستای کمک به ایجاد اشتغال و حمایت از شکل گیری و تقویت صنایع استان های محروم و کم برخوردار، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات، اقدام به ایجاد نمایندگی های شرکت در این استان ها کردیم و امروز نیز به همین منظور پنجمین دفتر نمایندگی شرکت در کشور را در استان بوشهر افتتاح می نماییم.

استاندار بوشهر نیز در این دیدارضمن خیر مقدم به رضا نقی پور اصل و هیات همراه، اقدامات شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته را قابل ستایش دانسته و افزود: در شرایط کنونی و مشکلات پیش روی اقتصاد کشور، حمایت از صنایع در استان های کم برخوردار توسط شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته جای تقدیر دارد .

وی ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر این شرکت در استان بوشهر گفت: حضور شما و افتتاح این نمایندگی فرصتی مغتنم برای مراکز علمی و صنایع استان بوشهر می باشد تا بتوانند از ظرفیت های شرکت جهت توسعه و ایجاد اشتغال در استان بهره مند بشوند.

عبدالکریم گراوند در پایان ابراز امیدواری کرد که انعقاد تفاهمنامه مراکز علمی با شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته بتواند آغاز راهی برای ارتباط علم و صنعت در استان باشد.

 


دیدار با استاندار بوشهر  5

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۱۵
تعداد بازدید : ۱,۱۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید