اخبار

در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان بوشهر

رضا نقی پور :وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان آماده خدمت و حمایت از صنایع و شرکت‌های دانش بنیان است

رضا نقی پور :وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان آماده خدمت و حمایت از صنایع و شرکت‌های دانش بنیان است
جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان بوشهر با حضور رضانقی پوراصل رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و با ریاست استانداربوشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی صندوقمدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از  تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در سفر به استان  بوشهر به منظور افتتاح دفتر نمایندگی و انعقاد تفاهمنامه با مراکز فناور استان انجام شد، پس از دیدار با استاندار به پیشنهاد وی و به نمایندگی از وزارت صمت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان شرکت کرد.

او در این نشست ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: راه‌اندازی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در استان بوشهر برای حمایت از شرکت‌های فعال در حوزه های مختلف صنایع پیشرفته و دانش بنیان بوده و به منظور تمرکز زدایی از مرکز جهت حمایت از این صنایع می باشد .

رضا نقی پوراصل اذعان داشت: ارائه تسهیلات ، خدمات کارشناسی، حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی، صدور ضمانتنامه برای شرکت‌ ها و مجموعه ها، بخشی از مزایای صندوق حمایت از صنایع پیشرفته است.

وی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تمام توان آماده خدمت و حمایت از شرکت‌های مبتنی بر فناوری پیشرفته  است.

استاندار بوشهردر این نشست با اشاره به اهمیت حمایت از صنایع پیشرفته جهت توسعه ملی ضمن خوش آمد گویی به رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه و همراهان ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهمنامه گفت:موضوع این تفاهم نامه مشارکت در شناخت اولویت‌های حمایتی، فرصت‌های سرمایه گذاری، زمینه های مناسب صادراتی و توسعه فناوری های پیشرفته و همکاری با هدف تبدیل ایده‌های فناورانه و کارآفرینی به محصول یا خدمت و تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی است.

عبدالکریم گراوند افزود: همچنین همکاری در زمینه توسعه بنگاه‌های فعال بویژه گسترش فعالیت‌های تحقیق و توسعه و محصولات جدید از دیگر موضوعهای تفاهم نامه هشت جانبه بین شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و مراکز علمی استان است.

در استاندار بوشهر ادامه داد: بوشهر پنجمین استان کشور است که شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در آن راه‌اندازی شده‌است.

وی عنوان کرد: با توجه به اهداف این صندوق امیدواریم روند حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر توسط صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با جدیت دنبال شود.

گراوند تاکید کرد: فعالیت صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته در مسیر توسعه شرکت‌های دانش بنیان اقدامی ارزشمند است.


شایان ذکر است این تفاهمنامه فی مابین شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته ،استانداری بوشهر، سازمان صمت استان بوشهر، دانشگاه خلیج فارس بوشهر،دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر ، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بوشهر،جهاد دانشگاهی واحد استان بوشهر و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر  در محل استانداری بوشهر با حضور گراوند و نقی پور اصل به امضا رسید.


افتتاح دفتر بوشهر ۲
افتتاح دفتر بوشهر ۱

رفع موانع تولید بوشهر ۳
رفع موانع تولید بوشهر ۲
رفع موانع تولید بوشهر ۱

رفع موانع تولید بوشهر ۶

رفع موانع تولید بوشهر ۴

افتتاح دفتر بوشهر ۹

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۲۱:۰۴
تعداد بازدید : ۶,۴۸۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید