اخبار

پیام مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

پیام مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار
 
به گزارش روابط عمومی صندوق؛ رضا نقی پور اصل رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در پیامی ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار را تبریک گفت درپیام دکتر نقی پور اصل است آمده است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
... وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا ...
و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویی همه مردم را زنده کرده است (سوره مبارک مائده ( آیه32)
واژه پرستار واژه مقدسی است که عظمت، شکوه و ژرفای آن در وجود پاک بانوی کربلا حضرت زینب (س) تبلوری دوباره می یابد تا در سالروز تولد آن بزرگ پرستار تاریخ، قدردان جامعه پرستاری وطن عزیزمان باشیم.
 
نامگذاری سال روز ولادت با سعادت اسوه صبر و پایداری ، پیام آور حماسه خونین کربلا حضرت زینب (س)، به نام "روز پرستار" در تقویم رسمی ایران اسلامی ، بیانگر اهمیت و جایگاه ارزشمند این حرفه مقدس است. پرستاری ، به عنوان حرفه ای انسان دوستانه ، همواره با عطوفت و صبوری عجین بوده و براین اساس ، تلاش پرستاران در مراقبت از بیماران و کمک به تسکین آلام و بهبودی مجدد آنان که یقینا رضایت پروردگار قادر و متعال را به دنبال دارد از ارزشی بس والا برخوردار است.
 
این جانب، فرارسیدن زاد روز بانوی ایثار و حلم و شجاعت، حضرت زینب کبری (س ) و روز پرستار را به تمامی پرستاران شریفی که در اقصی نقاط کشور  برای خدمت رسانی به بیماران تلاش می نمایند تبریک می گویم و از درگاه خداوند متعال ، برای همه این عزیزان ، سلامتی ، سربلندی و توفیقات روز افزون مسالت می نمایم.
 
۱۱ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۲۲
تعداد بازدید : ۱۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید