دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ ۲۱:۳۰

اخبار

در راستای رونق تولید:

دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در قزوین گشایش یافت

دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در قزوین گشایش یافت
در راستای حمایت از صنایع های تک و پیشرفته، دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته استان قزوین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ، عصر سه شنبه در مراسمی با حضور رضا نقی پور اصل مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور، عیسی قبادی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری، سعید نبیل رئیس سازمان صمت استان، چهارمین دفتر نمایندگی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور در اداره صنعت معدن و تجارت قزوین گشایش یافت.

این صندوق با هدف ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان، صدور ضمانت نامه، ارائه خدمات کارشناسی و سرمایه گذاری ریسک پذیر و تقویت رونق تولید در استانها راه اندازی شده است.

در این مراسم کامران لشگری به عنوان نماینده صندوق در استان قزوین معرفی شد.

رضا نقی پور اصل رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور در مراسم افتتاح گفت: صنعت در حال پوست اندازی است و شرکت های دانش بنیان و های تک در حال بروز و ظهور هستند که باید مورد حمایت قرار گیرند و ما نیز در این مسیر سریعتر گام برداریم.

وی تصریح کرد: گاهی اوقات بانکها قادر به درک شرایط تولیدکننده نیستند و با موانع قانونی که داریم در زمان لازم نمی توان به کمک تولیدکننده آمد لذا با افتتاح دفتر نمایندگی این صندوق امیدواریم گشایشی در مسیر کارآفرینی ایجاد شود.

نقی پور یادآور شد: قزوین ظرفیت خوبی در صنعت دارد و باید کمک کنیم تا تولید و اشتعال در این منطقه تقویت شود و ما هم با تسهیلات این صندوق در راستای اعتلای صنعت استان گام برخواهیم داشت و برای پیشبرد اهداف صنایع استان کمک خواهیم کرد.

وی بیان کرد: در حال حاضر صیانت از صنایع نو و دانش بنیان نظیر صنایع نانو، میکرو الکترونیک، انرژی های نو، اتوماسیون و پلیمر برای پوشش تسهیلات به صندوق صنایع پیشرفته اضافه شده است.

در ادامه عیسی قبادی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین هم بیان کرد: استان قزوبن برای توسعه ظرفیت خوبی دارد و در صنعت، کشاورزی و گردشگری جایگاه خاصی دارد که باید آن را تقوبت کنیم.

وی افزود: نزدیکی به پایتخت، داشتن مراکز دانشگاهی و دشت حاصلخیز قزوین و شهرک های صنعتی مهم به این استان شرایط خاصی داده که نیازمند حمایت ویژه هستند و ما هم کمک خواهیم کرد تا توسعه استان شتاب گیرد.

سعید نبیل رئیس سازمان صمت استان قزوین هم اظهارداشت: استان طرفیت خوبی در بخش صنعت دارد و ما با کمک تسهیلات صندوق می توانیم حامی خوبی برای کارآفرینان و صنعتگران باشیم.

وی بیان کرد: امروز شرایط کمی سخت شده و به همین دلیل گشایش صندوق های اعتباری می تواند راهگشای برخی از مشکلات تولیدکنندگان در شرایط خاص باشد.
۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶
تعداد بازدید : ۶۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید