چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ۱۳:۱۲

اخبار

استاندار فارس در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید:

در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از کارخانه نوآوری در استان خواهیم بود/ جدی بودن جنگ اقتصادی برای همه تبیین شود

عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز افزود: اگر رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند ما در جنگ اقتصادی هستیم همه ما باید این موضوع را باور داشته باشیم که در جنگ اقتصادی نیازمند همدلی، اتحاد، وحدت کلمه و تلاش بیش ا
http://farsp.ir/modules/ShowFrameWork.aspx?RelFacilityId=156&BlockId=11&FrameworkPageType=SEC&ContentId=75585
به گزارش رواط عمومی صندوق به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس عنایت‌الله رحیمی در مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید در شیراز افزود: اگر رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند ما در جنگ اقتصادی هستیم همه ما باید این موضوع را باور داشته باشیم که در جنگ اقتصادی نیازمند همدلی، اتحاد، وحدت کلمه و تلاش بیش از حد هستیم تا بتوانیم در این میدان به موفقیت دست یابیم.

وی ادامه داد: در شرایط جنگ اقتصادی باید جهادی عمل کرد، کوشش مضاعف داشت و کاهش هزینه و افزایش بهره وری و ارزش افزوده را برای کشور به ارمغان آورد.

استاندار فارس، با اشاره به ظرفیت‌های این استان در زمینه کشاورزی و گردشگری اضافه کرد: علاوه بر این استان فارس توانمندی‌های صنعتی و معدنی برجسته‌ای نیز دارد که روز به روز برای این توانمندی‌ها افزوده می‌شود.

رحیمی گفت: در کنار این، نیروهای مستعد و خوش فکر انسانی نیز در قالب مراکز علمی، پژوهشی  و دانشگاهی حضور دارند که سرمایه های اصلی کشور و استان محسوب می‌شوند که می‌توانند قطع وابستگی کشور به کالاها، مواد اولیه و قطعات تولید خارج را رقم بزنند.

او ادامه داد: اگر امروز کارخانه ذوب آهن‌فولاد پاسارگاد ما به مرحله تولید شمش فولادی و آهن‌اسفنجی می رسد، ضمن تاکید بر لزوم پیگیری تامین مواد اولیه معدنی آن از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، پیگیر ایجاد شهرک فولاد در کنار کارخانه فولاد و ایجاد شهرک آلومینیوم در کنار کارخانه آلومینیوم هستیم.

استاندار فارس اظهار داشت: در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از کارخانه نوآوری در استان خواهیم بود که با راه‌اندازی آن و تجمع و گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و افراد خلاق و دارای ایده در این مرکز می‌توانیم توسعه رو به جلو و پرشتابی را تجربه کنیم.
 
۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸
وبسایت استانداری فارس |
تعداد بازدید : ۴۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید