دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۵۷

اخبار

طی مراسمی در شهر شیراز

صندوق حمایت از صنایع پیشرفته سومین نمایندگی خود را افتتاح کرد

صندوق حمایت از صنایع پیشرفته سومین نمایندگی خود را افتتاح کرد
سومین مرکز نمایندگی شرکت مادر تخصصی صندوق تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به منظور تمرکز زدایی از مرکز کشور ، در شهر شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق ، این مراسم با حضور  معاون آموزش،پژوهش و فناوری و صادقی نیارکی سرپرست معاونت صنایع وزارت صمت و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پشرفته و مدیران ارشد این مجموعه و مسئولین استانی برگزار  شد.

در این آیین رییس  صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صناع پیشرفته گفت: ما در صدد تمرکز زدایی از مرکز هستیم و میخواهیم باور توانستن را به تمام هموطنان خود در کشور تزریق کنیم.

نقی پور افزود :  امروز اگر فراموش کنیم که چه توانایی هایی داریم،هرگز نمیتوانیم از شرایط سختی که برای میهن عزیزمان ایجاد کرده اند عبور کنیم.مردم ما در طول تاریخ همیشه به ذکاوت و هوشمندی شهرت داشته اند و در اغلب حوزه ها جزو پیشگامان بوده اند

وی اضافه کرد : حال که در عصر فناوری به سر میبریم باید در این مساله نیز پیشگام باشیم.هر مساله ای که فناوری های پیشرفته مرتبط باشد یکی از کلیدهای توسعه پایدار کشور بحساب می آید و ما باید با شناسایی مزیت های موجود داخلی فناوری های مورد نیاز را گزینش کنیم و به آنها دست یابیم .

نقی پور تصریح کرد : صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته باور دارد که ایرانی می تواند و  ما امده ایم تا سمفونی فناوری  را در کشور به نوایی دلنشین تبدیل کنیم.

شایان ذکر است پیش از این دو مرکز دیگر در مراکز استان های آذربایجان شرقی و هرمزگان افتتاح شده بود  و قرار است تا پایان سال مراکز بیشتری در کشور مورد بهره برداری قرار بگیرد.

 

۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰
تعداد بازدید : ۵۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید