جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۵:۲۷

اخبار

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین صندوق و استانداری هرمزگان در آینده نزدیک

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین صندوق و استانداری هرمزگان در آینده نزدیک

امضا تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین صندوق و استانداری هرمزگان در آینده نزدیک
همتی استاندار هرمزگان در نشست با نقی پور مدیرعامل صندوق و هیات همراه به رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ماموریت داد در کوتاه ترین زمان ممکن تفاهمنامه ای مشترک جهت همکاری با صندوق تدوین و به امضا ایشان و رییس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق برسد.

به گزارش روابط عمومی صندوق، دکتر رضا نقی پور و هیات همراه در نشستی صمیمی با دکتر  فریدون همتی در محل استانداری هرمزگان پس از افتتاح دومین دفتر نمایندگی صندوق با اشاره به اهمیت تمرکز زدایی در توسعه پایدار گفت:((ما آماده هرگونه همکاری مشترک با استانداری و سازمان های مرتبط با حوزه فناوری در توسعه فناوری در صنایع استان هستیم و در این مسیر همراه شما خواهیم بود.))

نقی پور با تاکید بر اهمیت استراتژیک بودن منطقه هرمزگان بعنوان پایتخت دریایی ایران خاطر نشان کرد توسعه فناوری در این منطقه به مراتب مهم تر از سایر نقاط کشور است چرا که هرمزگان دروازه ارتباط دریایی ایران با دنیاست.

همتی استاندار نیز عنوان کرد:با توجه به راه‌اندازی شعبه این صندوق در هرمزگان، فرصت خوبی در راستای حمایت بیشتر از صنایع استان فراهم شده است.

وی ادامه داد: این صندوق در زمینه تامین وثیقه و اختصاص تسهیلات و ارائه خدمات و حمایت از صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت خوبی دارد و در هرمزگان نیز می‌تواند موثر واقع شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های گسترده هرمزگان در ابعاد مختلف می‌توان از ظرفیت این صندوق در استان بهره برد.

همتی خاطرنشان کرد: باید در قالب تفاهم‌نامه‌ای محورهای همکاری صندوق حمایت از توسعه صنایع پیشرفته در هرمزگان مورد توجه قرار گرفته و اجرایی شود.

 

 

۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۷۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید