دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۴:۳۸

اخبار

حضور فعال صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته درنمایشگاه دریایی بندرعباس

حضور فعال صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته درنمایشگاه دریایی بندرعباس
شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران فعالانه شرکت کرد .

 به گزارش  روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته، حضور صندوق  به منظوراطلاع رسانی و شناخت بیشتر صاحبان کسب و کارهای فناورانه و ارایه مشاوره به شرکتهای فناور و دانش بنیان در پایتخت صنایع دریایی و در نمایشگاه صنایع دریایی کشور صورت گرفت .

گفتنی است از رضا نقی پور در حاشیه این مراسم بعنوان مدیر برتر دریایی کشور توسط استاندار هرمزگان تجلیل بعمل آمده و تندیس مدیرجهادی دریایی به همراه لوح تقدیر به ایشان تقدیم شد.
نقی پوردر حاشیه این نمایشگاهبا اعلام اینکه :

اولویت صندوق حمایت از فناوری هایی است که از نظر امنیت ملی میتوانند در ارتقا جایگاه امنیت کشور موثر باشند گفت:

((یکی از مولفه های مهم حکمرانی ایجاد امنیت و رفاه است و هیچ یک از این محقق نخواهد نشد مگر با توسعه و حمایت از صنایع پیشرفته! من نیز موکدا به همکارانم این وظیفه مهم را تکرار میکنم و امیدوارم بتوانیم در کنار همکاران به واقع متخصص خودم در مسیر تعالی و پیشرفت ایران اسلامی موثر باشیم.))

در حاشیه این حضور، مذاکراتی در زمینه امضای تفاهم نامه همکاری بین استانداری استان هرمزگان و مدیر عامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به منظور ارایه تسهیلات در محل استانداری صورت گرفت .

نقی پور همچنین در حاشیه نمایشگاه بین المللی دریایی هرمزگان از شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای فناور بازدید کرد .

بازدید از پارکهای علم و فناوری و شرکتها ی عضو به منظور توسعه فعالیتها از دیگر برنامه های امروز ایشان و هیات همراه در حاشیه نمایشگاه بود .

در این سفر مهدی فرنیان عضو هیات مدیره،سید علیرضا بهبهانی مشاور مدیرعامل و حسام خانکشی سرپرست برنامه ریزی ایشان را همراهی میکنند.
 نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران از 5 تا 8 آذرماه در محل دایمی نمایشگاه های بندر عباس در حال برگزاری است  .

۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
تعداد بازدید : ۸۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید