پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵

اخبار

حمایت از کارآفرینان آذربایجان شرقی

حمایت از کارآفرینان آذربایجان شرقی
طی توافقی که میان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و استانداری آذربایجان شرقی انجام گرفت قرار شد دفتر نمایندگی صندوق در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان راه اندازی شده و صندوق نیز حمایت از کارآفرینان استان را به صورت جدی تر در دستور کار خود قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی صندوق: ظهر امروز جلسه مدیر عامل و رئیس هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور و هیأت همراه با استاندار آذربایجان شرقی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در محل دفتر استاندار در شهر تبریز برگزار گردید.

در این نشست که توافقات خوبی میان دو طرف صورت گرفت مقرر شد، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته با هماهنگی استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی دفتر نمایندگی خود را در محل ساختمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان دایر نماید. همچنین توافق شد صندوق حمایت جدی تری از کارآفرینان و فعالین صنایع پیشرفته این استان به عمل آورد.

در پایان پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی با ابراز خرسندی از حضور شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در جشنواره ربع رشیدی و نمایشگاه رینوتکس 2019 تبریز گفت: این صندوق به عنوان موتور اصلی پیشران توسعه صنایع دانش بنیان و پیشرفته کشور میتواند عامل موثری در توسعه هرچه بیشتر این صنایع در استان آذربایجان شرقی باشد.
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۲۰
تعداد بازدید : ۹۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید