دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۴۷

اخبار

دیدار با مدیران صنایع الکترونیک آذربایجان شرقی

دیدار با مدیران صنایع الکترونیک آذربایجان شرقی
نشستی صمیمی مدیرعامل صندوق با مدیران شرکتهای دانش بنیان و فعال در حوزه صنایع پیشرفته استان آذربایجان شرقی در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان.
به گزارش روابط عمومی صندوق: صبح دیروز و در نخستین روز از حضور مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته و هیأت همراه در هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (Rinotex) در شهر تبریز، نشستی صمیمی با مدیران شرکتهای دانش بنیان و فعال در حوزه صنایع الکترونیک استان آذربایجان شرقی در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار گردید.
 
در این نشست ابتدا مدیران این شرکتها به ارائه گزارش درباره وضعیت عملکرد مجموعه های خود و در کل صنایع پیشرفته استان پرداختند.
 
در ادامه، نقی پور گفت: شهر تبریز همواره جزو نخستین شهرهای کشور در حوزه صنایع نوین و دانش بنیان می باشد و از این جهت از شرکتهای فعال در این بخش درخواست کرد در بحث توسعه فناوری های نوین اهتمام بیشتری نمایند
 
مدیرعامل صندوق همچنین اعلام کرد: این شرکت مادر تخصصی به عنوان موتور پیشران صنایع دانش بنیان کشور همواره در کنار فعالین این بخش خواهد بود و این اطمینان را می دهیم که حمایت های بیشتری از شرکتهای فعال استان داشته باشیم

 

نشست تبریز
نشست تبریز
نشست تبریز

۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۰۷
تعداد بازدید : ۱,۰۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید