دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۶:۳۲

اخبار

از زحمات مدیر عامل سابق صندوق تقدیر شد

از زحمات مدیر عامل سابق صندوق تقدیر شد
با حضور دکتر پزشکیان نایب رئیس مجلس و رحمانی وزیر صمت، از زحمات دکتر علی وحدت در طی مدیریت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک تجلیل و قدردانی شد.



با حضور دکترمسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای معاونین وزارت صمت از زحمات دکتر علی وحدت در طی مدیریت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک تجلیل و قدردانی شد.

 

در این جلسه که رضا نقی پور اصل مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره جدید این مجموعه نیز حضور داشت وزیر محترم صمت از تلاشهای صادقانه جناب آقای علی وحدت تشکرنمودند و خواستار همکاری هرچه بیشتر مجموعه صندوق نوآوری و شکوفایی با وزارت صنعت، معدن و تجارت شدند.

ایشان همچنین به اهمیت حمایت از شرکتهای دانش بنیان و استارتاپ در حوزه صنعت اشاره و از صندوق حمایت از صنایع پیشرفته (الکترونیک سابق) خواستند با افزایش فعالیت خود، زمینه تحقق این امور را فراهم کنند و برای رضا نقی پور آرزوی موفقیت کردند.

 

رضا نقی پور هم با اشاره به اینکه ما در آستانه انعقاد یک تفاهم نامه با صندوق نوآوری و شکوفایی بوده، تا بتوانیم از ظرفیت های آن صندوق بصورت عاملیت استفاده کنیم. ایشان هم چنین از وزیر محترم صمت تقاضا کردند که توجه ویژه ای به این شرکت مادر تخصصی با توجه به شرایط کشور در سال رونق تولید داشته باشند و دستور همکاری همه معاونت های وزارت متبوع را خواستار شدند.

 

نقی پور همچنین اشاره کرد: با عنایت به مصوبه اخیر هیأت محترم وزیران مبنی بر اساسنامه جدید این صندوق و گسترش حوزه فعالیت های آن متقاضی حمایت جدی تر، بخصوص در حوزه افزایش سرمایه شرکت شد، تا این مجموعه بتواند بخوبی زمینه حمایت همه جانبه از صنایع پیشرفته کشور را فراهم آورد.

تودیع وحدت
تودیع وحدت
تودیع وحدت

تشکر وحدت
 



زحمات وحدت
زحمات وحدت
زحمات وحدت

 

زحمات وحدت

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۵,۲۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید