چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۸:۰۴

اخبار

بازدید از شرکت دانش بنیان بسامدگستر

بازدید از شرکت دانش بنیان بسامدگستر
مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره صندوق صبح امروز با حضور در شرکت دانش بینان بسامدگستر از این شرکت بازدید به عمل آوردند.

بازدید از شرکت دانش بنیان بسامدگستر

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره صندوق صبح امروز با حضور در شرکت دانش بینان بسامدگستر از این شرکت بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی صندوق: صبح امروز نقی پور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از شرکت دانش بنیان بسامد گستر بازدید به عمل آوردند. در این بازدید که بیش از 2 ساعت به طول انجامید، در ابتداء مدیر عامل شرکت بسامد گستر به صورت تصویری گزارشی از اقدامات و محصولات تولید شده این شرکت که شامل انواع دوربین های دید درشب و دستگاه های فلز یاب امنیتی و انواع دوربین ها می باشد ارائه نمود. سپس مدیر عامل و هیئت مدیره صندوق به بازدید از بخش های مختلف شرکت و خط تولید این مجموعه پرداختند.

 نقی پور مدیرعامل صندوق در این دیدار اعلام کرد: صندوق در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و پس از بررسی های کارشناسان این صندوق، تسهیلات درخواستی این شرکت را ارائه خواهد نمود تا این شرکت بتواند هر چه سریعتر اقدام به راه اندازی خطوط جدید تولید خود نماید.

مدیر عامل شرکت بسامد گستر نیز در این دیدار گفت: با دریافت این تسهیلات و راه اندازی خطوط جدید تولید، برای تعداد 20 نفر دیگر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

 امیری همچنین اشاره کرد: در حال حاضر تعداد 15 نفر در این شرکت مشغول فعالیت می باشند که انشاالله با ارائه تسهیلات درخواستی توسط صندوق و توسعه خطوط تولید شرکت، این تعداد به 35 نفر افزایش پیدا خواهد کرد. او همچنین با اشاره به کمک های قبلی صندوق که در غالب چندین فقره تسهیلات بوده است، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته کشور را یکی از مناسب ترین منابع تامین مالی شرکت های دانش بنیان دانست.

۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱,۵۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید