جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۶:۴۹

اخبار

بازدید مدیرعامل صحا از نمایشگاه بین المللی ایران هلث ۲۰۱۸

بازدید مدیرعامل صحا از نمایشگاه بین المللی ایران هلث ۲۰۱۸
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث ۲۰۱۸) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی صحا، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی (ایران هلث ۲۰۱۸) از روز سه شنبه 29 خردادماه با حضور مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

در این دوره از نمایشگاه بیش از ۳۴۰ شرکت داخلی و ۱۵۰ شرکت خارجی حضور و مشارکت دارند.

چین، ترکیه، آلمان، تایوان، سوئیس، هند و کره جنوبی کشور‌هایی هستند که در کنار شرکت‌های ایرانی؛ جدید‌ترین تجهیزات، صنایع، تولیدات و خدمات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند.

شرکت کنندگان این نمایشگاه در حوزه‌های مختلف تولید، صادرات، واردات و توزیع انواع تجهیزات و لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، تجهیزات داندانپزشکی، توانبخشی، بیمارستانی و صنایع دارویی، آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات خود را ارائه کرده اند.

برگزاری چندین کارگاه آموزشی با موضوع تولید و صادرات انواع تجهیزات پزشکی و همچنین محصولات و فناوری‌های نوین حوزه صنایع پزشکی با حضور استادان دانشگاه‌ها و متخصصان و همچنین رونمایی از محصولات شرکت‌های دانش بنیان از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

غرفه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در نمایشگاه ایران هلث در سالن ۳۸B نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مستقر است و  کارشناسان صحا در روزهای برگزاری رویداد، آماده پاسخگویی به سوالات و تسریح خدمات و حمایت‌های صحا از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی هستند.

دکتر علی وحدت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صحا به همراه مدیران و کارشناسان روز چهارشنبه 30 خردادماه از شرکت‌های تولیدکننده داخلی تجهیزات پزشکی در سالن‌های 38، 38B، 44، 41 و پاویون اختصاصی اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی بازدید کردند.

در این بازدید، مدیرعامل صحا را مهندس محمد رضا کمپانی دبیر اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی همراهی کرد.

۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲
تعداد بازدید : ۳,۶۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید