اخبار

بازدید مدیرعامل صحا از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

بازدید مدیرعامل صحا از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران
مدیرعامل و مدیران صحا از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صحا، فعالیت های شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران عبارت است از بازرسی و نظارت بر اجرای استانداردها به منظور ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، مهندسی فرآیند، نصب و راه اندازی واحدهای تولیدی، صنعتی، نیروگاهی، نفت، گاز و پتروشیمی، و ایجاد ارتباط و همکاری با موسسات و سازمانهای ذیربط به منظور تدوین استانداردهای مورد نیاز و ارائه خدمات مشاوره در زمینه سیستمهای مدیریت کیفیت .

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران همچنین در زمینه ارائه خدمات به صنایع و شرکتها و نظارت برحسن اجرای موارد کیفی قراردادها و پروژه ها، بالا بردن سطح علمی و فنی پرسنل شاغل در صنایع و ایجاد ارتباط و همکاری با شرکتهای جهانی با نگاه ویژه به صنایع و پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی، انرژی، مخابرات، فناوری اطلاعات، خودرو و نیرومحرکه، ریلی، دریایی و هوانوردی فعالیت دارد .

بخش دیگری از فعالیتهای این شرکت استاندارد سازی خدمات در حوزههای خودرو، ماشین آلات راهسازی و کشاورزی، لوازم خانگی و سایر کالاهای مصرفی بادوام و نیز انجام تحقیقات در حوزه های مختلف بازار و مشتریان است.

دکتر علی وحدت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صحا صبح  سه‌شنبه 15 اسفند ماه با حضور در این مرکز در جلسه با رئیس و معاونان و مدیران شرکت حضور یافت.

در ابتدای نشست اشکان گلپایگانی مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران فعالیت‌ها و عملکرد شرکت را تشریح کرد.
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۱,۴۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران
vare