جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴

اخبار

مدیرعامل صحا تاکید کرد: صنایع الکترونیک، آینده صنعت کشور است

مدیرعامل صحا تاکید کرد:  صنایع الکترونیک، آینده صنعت کشور است
دکتر علی وحدت مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در نشست با معاون کارآفرینی و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن معرفی خدمات و تسهیلات صحا، عملکرد چند سال اخیر در بخش تسهیلات و ضمانت‌نامه را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی صحا، وی با تاکید بر اینکه صنایع الکترونیک، آینده صنعت کشور است، تصریح کرد: در حال حاضر برخی از شرکت‌های فعال این حوزه توانسته‌اند با انتخاب خوب محصول دارای بازار مناسب و دارای فناوری و تکنولوژی بالا، ارزش افزوده فراوانی را در کشور ایجاد کنند و حتی به عنوان صادرکننده نمونه معرفی شوند.

مدیرعامل صحا در حال حاضر وضعیت و اطلاعات شرکت‌های فعال صنایع الکترونیک در کشور در صندوق موجود است، خاطرنشان کرد: هم اکنون در صحا مزیت‌های تولیدی صنایع الکترونیک در کشور را می دانیم که کدام شرکت ها در کدام استان وضعیت بهتری دارند و دارای مزیت تولید نسبت به سایر شرکت هاست.

وحدت در ادامه تاکید کرد: منابع محدود صندوق این فرصت را فراهم کرد که به سمت کیفی سازی حمایت‌ها و اعطای تسهیلات به طرح‌ها برویم. حتی در جهت حمایت هم جانبه و به نتیجه رسیدن پشتیبانی صورت گرفته، برای بازاریابی شرکت‌ها هم وارد مذاکره با سازمان‌ها و دستگاه های اجرایی برای فروش محصول الکترونیک شدیم.

مدیرعامل صحا در پایان گفت: صندوق حمایت از صنایع الکترونیک پس از قریب به 20 سال پشتیبانی از شرکت‌های صنایع الکترونیک کشور، تولید کننده واقعی را می شناسد که چه شرکت‌هایی قابلیت تولید کدام محصول را با کیفیت خوب در رقابت با سایر شرکت‌ها دارند تا اینکه در فرآیند مشارکت با شرکت های بزرگ و معتبر خارجی موفق باشند.
۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۱,۹۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید