جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۵:۲۰

اخبار

بازدید مدیرعامل و مدیران صحا از صنایع الکترونیک و پارک علم و فناوری استان گیلان

بازدید مدیرعامل و مدیران صحا از صنایع الکترونیک و پارک علم و فناوری استان گیلان
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) به همراه مدیران و کارشناسان صحا در سفری دو روزه به استان گیلان از صنایع الکترونیک استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صحا، دکتر علی وحدت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صحا در جریان سفر به استان گیلان، صبح سه‌شنبه 12 دی ماه سال جاری از دو شرکت طراحی و صنعتی پارس زرآسا به عنوان یکی از قطب های پردازش ایده های نوین طراحی لوازم خانگی و شرکت پارس شهاب از تولید کننده قدیمی لامپ‌های LED بازدید کرد.

همچنین مدیرعامل صحا در جمع مدیران عامل شرکت‌های فناور مستقر در پارک علم و فناوری استان گیلان حاضر شد و جزئیات تسهیلات و خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) را تشریح و به سوالات حاضران پاسخ داد.

در ادامه این نشست، پیشخوان پذیرش و ارزیابی طرح‌ها با حضور کارشناسان صحا در محل پارک علم و فناوری برپا شد و طرح‌های بیش از 10 شرکت فعال صنایع الکترونیک مورد ارزیابی فنی و اقتصادی قرار گرفت.

در دومین روز سفر به استان گیلان، دکتر وحدت درجمع فعالان صنعتی، اقتصادی و دانشگاهی حوزه الکترونیک استان که در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد، جضور یافت و ابعاد حمایتی صحا را تشریح کرد.

در ادامه مدیران و کارشناسان صندوق از 2 شرکت فعال صنایع رایانه‌ای در شهر رشت و شهرک صنعتی لاهیجان بازدید کردند.

در این سفر مهندس فرصاد جان احمدی رئیس اداره ارزیابی طرح‌ها، مهندس حسام خانکشی زاده مسئول امور اجرایی صحا و همچنین مهندس ناصر بیاری و نرگس محمدی از کارشناسان صحا حضور داشتند.

 
۱۶ دی ۱۳۹۶ ۱۲:۳۶
تعداد بازدید : ۱,۱۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید