اخبار

بازدید مدیران صحا از شرکت‌های صنایع الکترونیک مشهد

بازدید مدیران صحا از شرکت‌های صنایع الکترونیک مشهد
مدیران صندوق حمایت از تحقیقات وتوسعه صنایع الکترونیک(صحا) از شرکت‌های فعال در زمینه صنایع الکترونیک در شهر خراسان رضوی (مشهد مقدس) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صحا، در جریان این سفر افسانه منصف عضو هیئت مدیره و مدیر مالی و اداری صندوق و گروهی همراه از برخی شرکت‌های فعال در این حوزه بازدید به عمل آوردند.

برخی از شرکت‌های بازدید شده شامل شرکت کارن افزار نوید پارسیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان رضوی شامل دو طرح با موضوعات راه اندازی آزمایشگاه مرجع در ارتباط با تست‌های IP و شرایط محیطی در شرق کشور و تولید انواع کانکتورهای الکترونیکی و همچنین شرکت داده پردازان معاصر با موضوع تولید نرم‌افزار مدیریت جامع آموزش دانشگاه ( حوزه بهداشت و درمان ) بودند.

همچنین در ادامه این سفر، جلسه‌ای مشترک بین هیات اعزامی صحا و عیسی نجفی نائب رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی در خصوص شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، مشکلات و معظلات موجود و همچنین وضعیت حمایت‌های صورت گرفته و ...  برگزار شد.
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۹۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران
vare