شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ۱۰:۲۵

اخبار

بازدید کارشناسان صحا از نمهین نمایشگاه فناوری نانو

بازدید کارشناسان صحا از نمهین نمایشگاه فناوری نانو
کارشناسان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از نمهین نمایشگاه فناوری نانو بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی صحا، نمهین نمایشگاه فناوری نانو با حضور شرکت ها و فناوران طی روزهای چهاردهم تا هفدهم مهرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نهمین نمایشگاه فناوری نانو به منظور ارائه تازه ترین دستاوردهای محققان در سراسر کشور  به مدت ۴ روز  در نمایشگاه بین المللی تهران برپا شد. در این دوره از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان، مراکز رشد و واحد های فناور فعال در حوزه نانو، پژوهشکده های نانو فناوری دانشگاه‌ها حضور داشتند.

نهمین دوره از نمایشگاه نانو  بیش از 100 شرکت به ارائه محصولات خود در حوزه نانو فناوری پرداختند. 39 شرکت تولید کننده محصولات، 28 شرکت تجهیزات ساز و 5 شرکت ارائه کننده خدمات در این بخش حضور داشتند.

در بخش علمی و پژوهشی،10 دانشگاه و پژوهشگاه، 7 پارک علم و فناوری و مرکز رشد و 9 آزمایشگاه  در غرفه های جداگانه دستاوردهای علمی و پتانسیل های خود را به بازدید کنندگان ارائه کردند؛ همچنین 6 نهاد ترویجی به معرفی فعالیت های خود پرداختند.

نهمین نمایشگاه نانو میزبان چند شرکت خارجی از کشور تایوان وکره جنوبی بود که ضمن عرضه دستاوردهای خود برای همکاری بیشتر با تولید کنندگان ایرانی مذاکره کردند.

در آخرین روز از برگزاری این نمایشگاه مهندس بیاری و رستمی از کارشناسان اداره ارزیابی طرح‌های صحا با حضور در این رویداد از برخی شرکت های فعال بازدید کردند.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیش از ١٧ سال سابقه از قدیمی‌ترین صندوق‌های حمایتی تخصصی است که با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و با نرخ ترجیحی ٥ تا ١٥ درصد و همچنین صدور ضمانت‌نامه‌های معتبر، به حمایت از صنایع الکترونیک شامل صنایع ارتباطی، رایانه‌ای، اتوماسیون، الکترونیک نوری، قطعات الکترونیک، الکترونیک مصرفی و الکترونیک کاربردی اعم از نرم افزار و سخت‌افزار می‌پردازد.

۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۳:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید