پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ۱۶:۵۹

اخبار

نقی پور اصل در دیدار نوروزی با همکاران :

با تلاش و همت مضاعف آماده پشتیبانی از تولید در صنایع پیشرفته هستیم

با تلاش و همت مضاعف آماده پشتیبانی از تولید در صنایع پیشرفته هستیم
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان صحا پشتیبانی از تولید را مهمترین تکلیف و وظیفه مجموعه صحا در سال جدید دانست.
به گزارش روابط عمومی صحا؛ رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در آغازین روز کاری سال ۱۴۰۰ با مدیران و کارکنان بخش های مختلف شرکت دیدار و گفتگو کرد .
نقی پور اصل در این دیدار ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن فصل بهار، سال ۹۹ را سالی سخت و دشوار ارزیابی کرد و گفت : سالی که گذشت سال بسیار دشواری برای ملت ایران و به ویژه فعالان اقتصادی و تولید کنندگان بود که متاسفانه شیوع بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه دشمنان ایران شرایط سختی را برای همگان رقم زد.
 
مدیرعامل صحا افزود:در شرایط دشواری که سال گذشته با آن روبرو بودیم خوشبختانه توانستیم با همت و تلاش همه همکاران به مشکلات غلبه کرده و کارنامه درخشانی از خود بجا بگذاریم، لذا جا دارد از زحمات تک تک مدیران و پرسنل خدوم صندوق حمایت از صنایع پیشرفته تقدیر و تشکر کرده و به همه عزیزان خداقوت بگویم.
 
رئیس هیات مدیره صحا در ادامه به شعار سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و اظهار داشت: سال جدید توسط رهبری انقلاب سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها نامگذاری شده است و این نامگذاری به نوعی تکلیف و چهارچوب کاری ما را در سال پیش رو مشخص می کند و همانگونه که در سال گذشته با کار و تلاش مضاعف موفق به تحقق جهش تولید در صنایع پیشرفته شدیم، امسال نیز باید همه تلاش و همت خود را جهت پشتیبانی از تولید در صنایع پیشرفته به کار ببندیم .
 
نقی پور اصل در پایان ضمن دعوت همه همکاران به رعایت تقوا ، خویشتن داری ، حفظ ارزشها و تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از نشستن کینه و کدورت بر دلها، احترام همدیگر ، رعایت بخشنامه های اداری، گذشت وکمک بهم در همه شئون کاری و زندگی، برای آن ها در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.

 

 

دیدار نوروزی 6

دیدار نوروزی 7

دیدار نوروزی 1

ndnhv k,v,cd

دیدار نوروزی 9

دیدار نوروزی 10

دیدار نوروزی 4

دیدار نوروزی 3

۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۲۳:۱۷
تعداد بازدید : ۹,۱۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید