پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۴۱

اخبار

دیدار معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صمت با نقی پور اصل

دیدار معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صمت با نقی پور اصل
محمد دامادی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت صنعت معدن و تجارت با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صحا دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی صحا: رضا نقی پور اصل در ابتدای این دیدار ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به محمد دامادی گزارشی از عملکرد و اقدامات صورت گرفته در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در  سال 99 ارائه کرد.
مدیرعامل صحا سال 99 را سال تحقق عملی جهش تولید در حوزه صنایع پیشرفته دانست و گفت: سال 99 به دلیل مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان نظام و همچنین به دلیل همه گیری بیماری کرونا و تاثیر این دو بر اقتصاد کشور، سال بسیار سختی بود اما با تلاش خستگی ناپذیر همه همکاران در مجموعه شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته توانستیم به لطف خداوند متعال عملکرد و کارنامه درخشانی را ثبت کنیم و با توجه به این دستاوردها اعلام می کنیم که جهش تولید در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته  به معنای واقعی کلمه تحقق یافته است.
رئیس هیات مدیره صحا با  اشاره به اهمیت نقش مجلس در رفع موانع پیش روی صنعت و تصویب قوانین تسهیل گر خواستار تعامل بیش از پیش معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت با دستگاه های تابعه به ویژه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته شد.
محمد دامادی نیز در این دیدار ضمن خدا قوت به رضا نقی پور اصل و مجموعه صحا، اقدامات صورت گرفته از طرف شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را در شرایط فعلی کشور بسیار خوب و دلگرم کننده ارزیابی کرد. 

 

دیدار دکتر دامادی 6
دیدار دکتر دامادی 4
دیدار دکتر دامادی 3

 
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲
تعداد بازدید : ۱۱,۰۸۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید