دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۴:۱۳

اخبار

در جلسه شورای مدیران صحا تاکید کرد؛

نقی پور اصل: مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع باید در سرلوحه کار ما قرار گیرد

نقی پور اصل: مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع باید در سرلوحه کار ما قرار گیرد
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر سرلوحه قراردادن مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع تاکید و خواستار تطبیق برنامه های پیش رو مطابق با این رویکرد شد.
به گزارش روابط عمومی صحا، آخرین جلسه شورای مدیران صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سال ۹۹ با حضور مدیران بخش های مختلف صندوق و به ریاست رضا نقی پور اصل برگزار شد.
 
مدیرعامل صحا در ابتدای این نشست با اشاره به مشکلات و موانع پیش روی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به ویژه شرایط سخت ناشی از همه گیری بیماری کرونا، از تلاش های خستگی ناپذیر همه ارکان و کارکنان صندوق تشکر و قدردانی کرد.
 
رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع را از اولویت ها و رویکرد صندوق همیشگی صحا دانست و خواستار باز تعریف و بازنگری در حوزه های ارائه خدمات، فرآیند ها، کارمزدها و بازپرداخت ها بر اساس این رویکرد شد.
 
نقی پور اصل چشم انداز صندوق در افق ۱۴۰۰ را روشن ارزیابی کرد و افزود: سال آینده را با توجه برنامه ریزی های صورت گرفته با قوت و قدرت شروع کرده و سعی بر این خواهد بود تا با تکیه بر دو اصل برنامه ریزی و اصلاح فرآیند ها، ضمن کاهش فشار کاری از روی دوش واحد های مختلف صندوق، بتوانیم با چابک سازی و تقویت نظارت ها به اهداف عالیه صحا و نتایج درخشان دست بیابیم. مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته مسئولیت پذیری در کار را بسیار با اهمیت دانست و خواستار توجه ویژه مدیران و کارکنان صحا به این مهم و تقویت حس مسئولیت پذیری بیشتر در سازمان شد.
رضا نقی پور اصل در پایان این نشست ضمن تشکر از تلاش های مدیران و روسای ادارات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته،با اهدا لوح تقدیر از زحمات آنان قدردانی کرد.

شورای مدیران 12
شورای مدیران 7

۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۱۵
تعداد بازدید : ۱۰,۶۸۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید