پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۰

اخبار

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با نقی پور اصل

دیدار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با نقی پور اصل
نماینده مردم اقلید و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رضا نقی پور اصل دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در ابتدای این دیدار ضمن خیر مقدم به صالحی، گزارشی از اهم اقدامات و عملکرد صندوق در سال جهش تولید ارائه کرد.
وی با اشاره به چشم انداز صندوق در افق 1400 گفت: مجموعه شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته امروز به این باور رسیده است که بادرک صحیح از توانمندی مجموعه های فعال در حوزه صنایع پیشرفته و حمایت از جوانان نخبه و فعال، می توان اقتصاد کشور را از وابستگی به اقتصاد نفتی نجات و به سمت اقتصاد دانش بنیان سوق داد.
مدیرعامل صحا در ادامه نقش مجلس را در پیشبرد اهداف نظام در حوزه اقتصاد دانش بنیان مهم ارزیابی کرد و خواستار تعامل بیش از پیش نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با مجموعه وزارت صمت و استفاده از توان و ظرفیت های این دو دستگاه به منظور کمک به تسریع در رشد و توسعه صنایع هایتک و دانش بنیان کشور شد.
مسلم صالحی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار عملکردصندوق حمایت از صنایع پیشرفته را در کمک به توسعه اقتصاد دانش بنیان ارزشمند توصیف کرد و گفت: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته یکی از زیر مجموعه های ارزشمند و فعال وزارت صمت است که با توج به اقدامات صورت گرفته در آن نقش قابل توجهی در ایجاد دلگرمی، تزریق امید و ایجاد روحیه کارآفرینی در نزد جامعه نخبگان دانشگاهی کشور داشته است.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که مجلس یازدهم بتواند با همفکری و همکاری مجموعه وزارت صمت گام های موثری در کمک به رفع موانع و حل مشکلات صنایع به ویژه صنایع پیشرفته بردارد.
صالحی در پایان این نشست خواستار استفاده از ظرفیت شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای کمک به شرکت های دانش بنیان در استان فارس و به ویژه حوزه انتخابیه اقلید شد.

 

دیدار با صالحی نماینده اقلید 9
دیدار با صالحی نماینده اقلید 8
دیدار با صالحی نماینده اقلید 7

 
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۷:۰۷
تعداد بازدید : ۱۱,۳۷۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید