شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۴

اخبار

نقی پور اصل در شورای مدیران صحا خبر داد :

حل مشکلات ساختاری صحا تا پایان سال 99

حل مشکلات ساختاری صحا تا پایان سال 99
جلسه شورای مدیران صحا با حضور اعضای این شورا و به ریاست نقی پور اصل مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی صحا،  مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ابتدای این نشست با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، روز 22 بهمن را تجلی اقتدار ، همبستگی و اراده ملت در مبارزه با استکبار دانست و یاد و نام شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
رضا نقی پور اصل احساس مسئولیت و دلسوزی در کار را دو وظیفه شرعی و وجدانی متصدیان امور بیان کرد و بر تکریم بیش از پیش ارباب رجوع و کوتاه کردن بروکراسی در سازمان و تسریع در پاسخ دهی به درخواست ها و مکاتبات اداری تاکید کرد. 
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از تصویب ساختار سازمانی صندوق به عنوان اقدامی بزرگ و ماندگار در تاریخ فعالیت صحا یاد کرد و از پیگیری و تلاش ها برای حل کامل مشکلات ساختاری صندوق تا پایان سال جاری خبر داد.  
در ادامه این نشست موضوعاتی از قبیل بررسی مصوبات جلسه گذشته شورای مدیران، راه های حضور موثر صندوق در نمایشگاه ها، آموزش کارکنان و کاهش هزینه های اداری و راه های تبلیغ موثر اقدامات و خدمات صحا از جمله موارد مهمی بود که مورد و بحث و بررسی اعضا و مدیران قسمت های مختلف صندوق قرار گرفت.

 

شورای مدیران 3

 

شورای مدیران 2

 

شورای مدیران 1

شورای مدیران 3

 

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۸:۴۹
تعداد بازدید : ۱۰,۱۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید