شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۳:۱۸

اخبار

جلسه شورای اطلاع رسانی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار شد

جلسه شورای اطلاع رسانی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برگزار شد
جلسه شورای اطلاع رسانی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به منظور برنامه ریزی و بازنگری در راهبردهای واحد روابط عمومی صحا در برنامه استراتژیک افق۱۴۰۰ تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی صحا در این جلسه که به ریاست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و با حضور مدیران واحد های برنامه ریزی، اداری و پشتیبانی، مشاور مدیرعامل در امور استان ها ومسئول وکارکنان واحد روابط عمومی برگزار گردید، مراحل مختلف تدوین برنامه جامع اطلاع رسانی و روابط عمومی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای سال ۱۴۰۰ و راه های حل و فصل موانع  و مشکلات پیش روی واحد روابط عمومی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل صحا در آغاز این جلسه ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر، با اشاره به رسالت واحد روابط عمومی و نقش آن در اعتلای نام و جایگاه هرسازمانی در سطح جامعه و در نزد افکار عمومی، بر پویایی بیش از پیش واحد روابط عمومی صحا تاکید کرد .
نقی پور اصل اطلاع رسانی صحیح و به موقع حمایت های صورت گرفته توسط صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را مهم ارزیابی کرد و افزود؛  انتشار اخبار کارها و حمایت های صورت گرفته از  صنایع پیشرفته به ویژه در دورانی که کشور با دو مشکل عمده بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه دشمنان انقلاب روبروست می تواند موجب دلگرمی نخبگان و فعالان این حوزه از صنعت شود لذا باید از تمام ظرفیت ها به ویژه از رسانه های رسمی کشور جهت انعکاس صحیح و به موقع این اقدامات استفاده کرد. 
در ادامه این نشست پیگیری بحث تدوین پروتکل مدیریت تشریفات و سفرهای استانی، موضوع مدیریت سفرهای استانی و شهرستانی، اختصاص بودجه به واحد روابط عمومی، خرید تجهیزات مورد نیاز روابط عمومی با رعایت صرفه و صلاح صندوق، استفاده از ظرفیت رسانه های رسمی کشور جهت انعکاس اخبار صحا از جمله مواردی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

شورای اطلاع رسانی

شورای اطلاع رسانی 1

شورای اطلاع رسانی 2

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۴۸
تعداد بازدید : ۹,۸۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید