جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۶:۱۰

اخبار

حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته

حضور معاون امور صنایع  وزارت صنعت، معدن و تجارت در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
جلسه هم اندیشی مدیران شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران کل آن معاونت برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی صحا، مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت با همراهی جمعی از مدیران کل معاونت امور صنایع با حضور در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با رضا نقی پور اصل دیدار و سپس در نشست هم اندیشی با مدیران صندوق شرکت کرد.
رضا نقی پور اصل در ابتدای این نشست ضمن خوش آمدگویی به صادقی نیارکی و هیات همراه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و عملکرد صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به ویژه در حوزه ساخت داخل در سال جهش تولید ارائه کرد.
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، این صندوق را بازوی حمایتی وزارت صمت در حوزه صنایع هایتک و فناور و پلی میان صنعت و دانشگاه دانست و خواستار مساعدت بیش از پیش وزارت صمت جهت حل مشکلات پیش روی این مجموعه و افزایش توان حمایتی صندوق گردید.
مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت معدن و تجارت نیز در این نشست با اشاره به عملکرد ارائه شده، آن را در شرایط فعلی کرونایی کشور خوب و قابل تقدیر ارزیابی کرد . معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به ظرفیت های شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، از آمادگی این معاونت جهت تعامل و همکاری بیش از پیش با صحا خبر داد .
در ادامه این نشست مباحثی از قبیل راه های افزایش سرمایه صندوق ، حمایت از طرح های ساخت داخل ، پرداخت یارانه سود  تسهیلات به شرکت های حوزه صنایع پیشرفته از سوی معاونت صنایع وزارت صمت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
درپایان این جلسه مقرر گردید از سوی هر دو مجموعه کارگروهی جهت پیشبرد اهداف این نشست مشخص تا مصوبات این جلسه تحقق یابد.

 

جلسه با دکتر صادقی نیارکی 2

جلسه با دکتر صادقی نیارکی 14
جلسه با دکتر صادقی نیارکی 3

جلسه با دکتر صادقی نیارکی 5
جلسه با دکتر صادقی نیارکی 19

 
۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۱۸
تعداد بازدید : ۹,۰۷۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید