پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ۰۲:۱۴

اخبار

در جلسه کمیته برنامه ریزی صحا اعلام شد:

صدور ضمانتنامه از طریق پورتال صحا گامی بزرگ در راستای تحقق دولت الکترونیک

صدور ضمانتنامه از طریق پورتال صحا گامی بزرگ در راستای تحقق دولت الکترونیک
سومین جلسه کمیته برنامه ریزی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به منظور تدوین برنامه ها و راهبردهای صندوق در افق 1400 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته سومین جلسه کمیته برنامه ریزی این صندوق با حضور اعضای این کمیته و به ریاست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا برگزار گردید.
نقی پور اصل در ابتدای این نشست با اعلام خبر اتمام طراحی فرآیند صدور ضمانتنامه از طریق پورتال صندوق بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان،آن را اقدامی ارزنده و مهم در راستای تحقق دولت الکترونیک و کمک به حفظ سلامت متقاضیان در شرایط کرونایی دانست.
وی راه اندازی سامانه BPMS را به عنوان اولین مجموعه تابعه وزارت صمت از مهمترین دستاوردهای دوسال اخیر صندوق دانست و بر تکمیل هرچه سریعتر آن به منظور رفاه حال متقاضیان و کوتاه کردن فرآیندها تاکید کرد.
مدیرعامل صحا ارائه خدمات کارشناسی را یکی از اولویت های این مجموعه در برنامه چشم انداز افق 1400 دانست و بررسی راه های تقویت این حوزه با همکاری بخش خصوصی و استفاده از دانش دیگر مجموعه ها در قالب برونسپاری طرح ها را خواستارشد.
در ادامه این نشست مباحثی از قبیل راه های افزایش در آمد صندوق، تسریع در حل مشکلات ساختار سازمانی، حرکت بر مبنای ضمانت محوری و چالش های خدمات حوزه تسهیلات مورد بحث و بررسی اعضای کمیته قرار گرفت.
 
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۸
تعداد بازدید : ۷,۸۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید