جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۶:۳۲

اخبار

نقی پور اصل در دیدار با عضو کمیسیون انرژی مجلس اعلام کرد:

آمادگی صحا برای حمایت از صنایع پیشرفته در حوزه های مختلف انرژی

آمادگی صحا برای حمایت از صنایع پیشرفته در حوزه های مختلف انرژی
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دیدار عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آمادگی صحا جهت حمایت از شرکت های فناور در حوزه های مختلف انرژی خبرداد.
به گزارش روابط عمومی صحا رضا نقی پور اصل در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق در سال جهش تولید از اعلام آمادگی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته جهت حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان درحوزه های مختلف انرژی به ویژه انرژی های نو و تجدید پذیر خبرداد.
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور خاطر نشان کرد که در سال جهش تولید این مجموعه با حمایت از شرکت های فعال در حوزه انرژی توانسته گام های موثری در راستای رسیدن کشور به خودکفایی در تولید برخی از اقلام این حوزه بردارد.
رئیس هیات مدیره صحا در ادامه به مشکلات پیش روی صندوق جهت حمایت از صنایع پیشرفته کشور پرداخت و خواستار تعامل بیش از پیش نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با مجموعه وزارت صمت و استفاده از توان و ظرفیت های  این دو دستگاه به منظور کمک به این صندوق در راستای تقویت اقتصاد دانش بنیان کشور شد.
کیوان مرادیان نماینده مردم جویبار،سوادکوه و قائمشهر و عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، این مجموعه را بازوی توانمند وزارت صمت در حوزه حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تقویت تعاملات مجموعه وزارت صمت با مجلس شورای اسلامی و استفاده از ظرفیت های قانونی مجلس این صندوق بتواند بیش از پیش در راه تقویت اقتصاد دانش بنیان کشور گام بردارد.
 مرادیان در پایان این نشست خواستار حمایت بیش از پیش صحا از صنایع پیشرفته استان مازندران به ویژه حوزه انتخابیه جویبار،سوادکوه و قائمشهر و همچنین راه اندازی کارخانه نوآوری در شهرستان قائمشهر با مساعدت صندوق شد.
 

دیدار با نماینده 4

دیدار با نماینده 3

۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۱۳
تعداد بازدید : ۷,۶۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید