پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۳

اخبار

در نشست شورای مدیران صحا مورد تاکید قرار گرفت؛

تلاش و همت مضاعف همه واحدهای صندوق تا نیل به اهداف تعیین شده تا پایان سال ۹۹

تلاش و همت مضاعف همه واحدهای صندوق تا نیل به اهداف تعیین شده تا پایان سال ۹۹
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در نشست هفتگی شورای مدیران این صندوق بر تلاش جهت تحقق اهداف مشخص شده تا پایان سال ۹۹ تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی صحا،جلسه شورای مدیران صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور اعضای هیات مدیره، روسای ادارات و واحدهای مختلف صندوق به ریاست رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صحا برگزار گردید.
 
نقی پور اصل در ابتدای این نشست با اشاره به گزارش های دریافتی از میزان مصوبات و خدمات ارائه شده در حوزه تسهیلات و ضمانتنامه ها، عملکرد صندوق در شرایط کرونایی کشور را خوب ارزیابی و بر تلاش و همت مضاعف همه بخش ها تا رسیدن به چشم انداز مشخص شده و رکورد هدف گذاری شده تا پایان سال جاری تاکید کرد.
 
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور تلاش برای افزایش درآمد های صندوق از راههای پیش بینی شده قانونی را مهم دانست و بر پیگیری جدی آن به ویژه در بحث وصول مطالبات مشکوک الوصول تاکید کرد.
 
رئیس هیات مدیره صحا با اشاره به برگزاری منظم جلسات کمیته برنامه ریزی صندوق، خواستار توجه و اهتمام جدی همه واحدها بر اجرای مصوبات این کمیته شد.
 
در ادامه این جلسه هر کدام از مدیران واحدهای مختلف صندوق گزارشی از اقدامات صورت گرفته و همچنین ماموریت های محوله از جلسات قبلی این نشست را ارائه کردند.
 
مباحثی از قبیل تسریع در تکمیل استقرار سامانه نرم افزار جامع جهت تحقق تسهیلگری و افزایش بهره وری، نصب، راه اندازی و آموزش نرم افزارهای مورد نیاز واحد مالی، تشکیل کمیته پدافند غیرعامل صندوق، نظارت بر عملکرد کارشناسان جهت تسریع در بررسی طرح ها، پیگیری امضاء تفاهمنامه ها و افتتاح نمایندگی صندوق در استان های مرکزی و آذربایجان غربی از جمله موارد مهمی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

مدیران ۱

مدیران ۳

مدیران ۴

۲۰ دی ۱۳۹۹ ۲۲:۰۴
تعداد بازدید : ۷,۳۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید