پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۳۳

اخبار

در نشست کمیته برنامه ریزی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته اتفاق افتاد؛

تاکید مدیرعامل صحا بر تسهیل گری و کوتاه کردن عملی فرآیندها

تاکید مدیرعامل صحا بر تسهیل گری و کوتاه کردن عملی فرآیندها
دومین جلسه کمیته برنامه ریزی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به منظور احصاء مشکلات واحد های مختلف صندوق و بازنگری در راهبردها در برنامه استراتژیک افق۱۴۰۰ تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی صحا در این جلسه که به ریاست رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و با حضور مدیر برنامه ریزی و روسای ادارات مختلف صندوق برگزار گردید، گام دیگری از مراحل مختلف تدوین برنامه استراتژیک صندوق برای سال ۱۴۰۰ با دستور شناسایی مشکلات واحدهای مختلف صندوق تشکیل و راه های حل و فصل مشکلات و موانع پیش روی واحدها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیرعامل صحا در آغاز این جلسه ضمن اشاره به اهمیت برنامه ریزی و نقش آن در بهبود عملکرد، رشد و تعالی سازمان بر برگزاری مرتب و هفتگی جلسات کمیته برنامه ریزی تا پایان سال جاری و اتمام تدوین برنامه راهبردی افق 1400 تاکید کرد. 
نقی پور اصل در ادامه به اهمیت تسهیل گری و تاثیر آن در رضایتمندی متقاضیان پرداخت و خواستار تعامل و ایجاد هماهنگی بیش از پیش بین واحدها و بخش های مختلف صندوق جهت کوتاه کردن فرآیندها و تسریع در ارائه خدمات به مشتریان شد.
در ادامه این نشست هریک از مدیران واحدها و ادارات مختلف صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به بیان مشکلات واحدهای تحت مدیریت خود پرداخته و پیشنهاداتی را جهت حل مشکلات و رفع موانع پیش رو ارائه کردند.
پیگیری بحث اصلاح ساختار صندوق از دستگاه های مربوطه، تعریف مولفه های خوش حسابی برای شرکت ها و مشتریان خوش حساب، برونسپاری طرح ها با در نظر گرفتن هزینه فایده آن ها برای صندوق، تقویت واحد آمار و برنامه ریزی به منظور ارائه آمار دقیق و یکپارچه، ساماندهی و نظارت بر پاسخگویی کارکنان به متقاضیان از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
درپایان نیز مقرر گردید به منظور تکریم ارباب رجوع، صیانت از حقوق مشتریان و کوتاه نمودن زمان پاسخگویی به آنان، جلسات کمیته های مختلف صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در خارج از زمان اداری برگزار گردد. 

 

 

کمیته برنامه ریزی  8

کمیته برنامه ریزی  9
کمیته برنامه ریزی  3

کمیته برنامه ریزی  10

۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۴۷
تعداد بازدید : ۷,۷۷۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید