پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۵

اخبار

پیگیری حل مشکلات ساختاری صندوق در:

دیدار نقی پور اصل با معاون رئیس جمهور

دیدار نقی پور اصل با معاون رئیس جمهور
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور با جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی صحا، مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در ابتدای این دیدار گزارشی از عملکرد صندوق در سال جهش تولید ارائه و سپس به تشریح چالش ها و مشکلات پیش روی صحا در دو سال اخیر پرداخت.
رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با اشاره به مصوبه هیات وزیران و تغییر ماهیت صندوق از صنایع الکترونیک به صنایع پیشرفته و گسترش حوزه فعالیت های این مجموعه؛ تغییر ساختار، ساماندهی کارکنان و جایگزینی نیروهای منفک شده از صندوق جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به متقاضیان را از مهمترین دغدغه های مدیران این مجموعه در دو سال اخیر دانست و خواستار تسریع در تائید ساختار پیشنهادی صندوق توسط سازمان اداری و استخدامی کشور گردید.
 
جمشید انصاری معاون رئیس جمهور نیز در این دیدار با اشاره به گزارش ارائه شده توسط مدیرعامل صحا، عملکرد و اقدامات صورت گرفته توسط صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سال جهش تولید را ارزنده و مایه دلگرمی دانست.
رئیس سازمان اداری و استخدای کشور در ادامه این دیدار دستورات لازم را جهت حل مشکلات ساختاری صندوق صادر کرد.
همچنین نقی پور اصل در پایان این دیدار از انصاری جهت بازدید از شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از دعوت کرد که معاون رئیس جمهور ضمن استقبال از این دعوت وعده داد تا در آینده ای نزدیک مهمان صحا باشد.
 
۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۶:۳۴
تعداد بازدید : ۷,۷۷۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید