پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ۱۸:۵۰

اخبار

بازدید مدیرعامل صحا از خط تولید زنوگرافت استخوانی در استان مازندران

بازدید مدیرعامل صحا از خط تولید زنوگرافت استخوانی در استان مازندران
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور در سفری یک روزه از خط تولید زنوگرافت استخوانی درمنطقه صنعتی مرزن آبادچالوس واقع دراستان مازندران بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی صحا، رضا نقی پور اصل در راستای برنامه های بازدید از صنایع پیشرفته کشوردرسفریک روزه به مرزن آبادچالوس از قسمت های مختلف شرکت تولیدی و تحقیقاتی دانش بنیان نوا طب پارس بازدید به عمل آورد .
 
در این بازدید که بنا به دعوت مدیران این مجموعه صورت گرفت، رضا نقی پوراصل با همراهی جمعی از اعضای هیات مدیره ،مدیران و کارشناسان شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از قسمت های مختلف و خط تولید این شرکت دانش بنیان بازدید و در نشستی با مدیران این مجموعه، از نزدیک با مشکلات آن ها آشنا شد.
شرکت تولیدی و تحقیقاتی نواطب پارس از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه صنایع پیشرفته و اولین تولید کننده زنوگرافت های جایگزین استخوانی و غشاء کلاژنی در کشور بوده که جهت توسعه فعالیت های خود متقاضی بهره مندی از خدمات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته می باشد. رضا نقی پور اصل و هیات همراه در ادامه این برنامه از شرکت بسته بندی صنایع پاک کاغذ سبز بازدید کردند.

 

نوا طب پارس  38

نوا طب پارس  20

 نوا طب پارس  34

نوا طب پارس  37

نوا طب پارس  13

۲۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۱
تعداد بازدید : ۷,۰۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید