جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۵:۵۱

اخبار

بازدید مدیرعامل صحا از یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت

بازدید مدیرعامل صحا از یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی سیمین دشت استان البرز از یک واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید به عمل آورد.
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در ادامه برنامه های بازدید از صنایع پیشرفته کشور، با حضور در شهرک صنعتی سمین دشت استان البرز از خط تولید و قسمت های مختلف شرکت هومان پیشرو ایرانیان از مجموعه های فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید و در نشست با مدیران این شرکت از نزدیک با مشکلات آن ها آشنا شد.
 
مدیر عامل صحا در این بازدید ضمن تجلیل از تلاش های نخبگان دانشگاهی فعال در عرصه صنایع پیشرفته گفت: خوشبختانه حضور نخبگان در عرصه فعالیت های صنعتی به ویژه در حوزه صنایع پیشرفته بسیار چشمگیر تر از گذشته است و این نوید بخش آینده ای خوب برای صنایع دانش بنیان و هایتک در کشور است .
 
نقی پور اصل افزود : رسالت وجودی ما حمایت از نخبگان در قالب شرکتهای دانش بنیان و فناور و صنایع هایتک کشور است و در این مسیر و مأموریت با تمام وجود در خدمت این عزیزان هستیم.
 
در این برنامه که به دعوت مدیران شرکت هومان پیشرو ایرانیان صورت گرفت، جمعی از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نقی پور اصل را همراهی کردند.
 
شرکت هومان پیشرو ایرانیان از شرکت های فعال در حوزه صنایع پیشرفته در استان البرز است که با بهره گیری از دانش نخبگان دانشگاهی از دانشگاه های معتبر صنعتی کشور توانسته گام های بسیار خوبی را در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات و سیستم های پیشرفته از جمله شتابدهنده های صنعتی بردارد.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

بازدید از هومان پیشرو ایرانیان 21
بازدید از هومان پیشرو ایرانیان 18

بازدید از هومان پیشرو ایرانیان 6

۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۲۱:۳۶
تعداد بازدید : ۶,۶۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید