دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۴:۰۸

اخبار

بازدید رضا نقی پور اصل از سه واحد صنعتی در شمس آباد

بازدید رضا نقی پور اصل از سه  واحد صنعتی در شمس آباد
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد تهران از سه واحد صنعتی بازدید به عمل آورد.
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در ادامه برنامه بازدید از صنایع پیشرفته با حضور در شهرک صنعتی شمس آباد از خط تولید و قسمت های مختلف سه شرکت فعال در حوزه صنایع پیشرفته بازدید و در نشست با مدیران این شرکت ها از نزدیک با مشکلات آن ها آشنا شد.
در این برنامه که جمعی از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارشناسان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته نقی پور اصل را همراهی می کردند وی از خط تولید سه شرکت توربوتک ، سپنتا پیشه پاسارگاد و شمس پلاست طب بازدید کرد.
شرکت توربوتک از مجموعه های دانش بنیان فعال در حوزه صنایع پیشرفته است که در زمینه تحقیق و توسعه در ساخت توربین های گازی فعالیت می کند این شرکت با دریافت تسهیلات حمایتی از صحا برای 300 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.
شرکت سپنتا پیشه پاسارگاد دیگر شرکت فعال در حوزه صنایع پیشرفته است که در زمینه تولید محصولات پلیمری فعالیت می کند و با استفاده از تسهیلات حمایتی صندوق صحا توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه معرفی کند.
شرکت شمس پلاست طب تولید کننده انواع مواد پلی اتیلنی سنگین و سبک و نایلون های طبی و صنعتی سومین و آخرین شرکتی بود که توسط مدیرعامل صحا و هیات همراه مورد بازدید قرار گرفت ،این مجموعه متقاضی دریافت خدمات از شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته می باشد 

 

 
بازدید از توربو تک 12

بازدید از سپنتا پیشه پاسارگاد 21
بازدید از سپنتا پیشه پاسارگاد 16

بازدید از توربو تک 24

بازدید از شمس پلاست طب 14

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۲۱:۵۷
تعداد بازدید : ۷,۳۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید