شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵

اخبار

بازدید رضا نقی پور اصل از 5 واحد صنعتی استان فارس

بازدید رضا نقی پور اصل از 5 واحد صنعتی استان فارس
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در دومین روز از سفر به استان فارس از پنج واحد صنعتی دیگر در این استان بازدید کرد.
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در دومین روز از سفر استانی خود به استان فارس، از پنج واحد صنعتی فعال در حوزه صنایع پیشرفته در شیراز بازدید به عمل آورد.
در این بازدید مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با همراهی ایزدی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان فارس و فرمانداران شهرهای بیضاء و سپیدان و جمعی از مقامات شهرستانی، از شرکت های افراز کیمیای فارس، نوین آبان فناور، پولاد ورزان کیمیا، فراپیشتاز هونام وتولیدی صنعتی فراسان بازدید و در دیدار با مدیران این مجموعه ها از نزدیک با مشکلات این واحدهای صنعتی آشنا شد.
شرکت صنعتی و تولیدی افزار کیمیای فارس با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن، استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا و فراهم نمودن حجم قابل توجهی از امکانات سخت افزاری و نرم افزارهای پیشرفته بخش مهمی از نیازهای سالانه صنایع نفت ،گاز ، پتروشیمی و صنعت هوایی کشور را با تولید و بومی سازی قطعات تامین می کند.
گروه صنعتی نوین آبان فناور دیگر شرکت فعال در حوزه صنایع پیشرفته است که مدیرعامل صحا از آن بازدید کرد این شرکت در زمینه طراحی، مهندسی، تولید، تأمین، نصب و راه اندازی تجهیزات خنک کننده، نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت می کند.
همچنین گروه صنعتی پولاد ورزان کیمیا یکی دیگر از شرکت ها بود که نقی پور اصل و هیات همراه از آن بازدید کردند این شرکت در زمینه ی طراحی و ساخت تجهیزات ثابت صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی مانند انواع مبدل های گرمایی پوسته و لوله ،کولر های هوایی، مخازن ذخیره تحت فشار ، فلر و تیپ فلر ،انواع کویل های سرد و گرم و همچنین خدمات تعمیرات تجهیزات فوق در سایت های نفت ،گاز و پتروشیمی کشور فعالیت می کند.
شرکت فراپیشتاز هونام تولید کننده انواع قطعات لاستیکی در صنعت نفت،گازو پتروشیمی ، آب و فاضلاب ،خودروسازی ،نیروگاهی و همچنین شرکت تولیدی و صنعتی فراسان به عنوان بعنوان بزرگترین تولید کننده لوله و سایر محصولات کامپوزیتی در ایران از دیگر شرکت هایی بودند که رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از آن ها بازدید به عمل آورد. مدیران این مجموعه ها در دیدار با نقی پور اصل خواستار حمایت صحا از این شرکت های صنعتی شدند.

 

شیراز 2

شیراز 4
شیراز 3

شیراز 5

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : ۶,۵۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید