شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۰

اخبار

بازدید رضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان فارس

بازدید رضا نقی پور اصل از صنایع پیشرفته استان فارس
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در سفر به استان فارس از صنایع پیشرفته این استان بازدید به عمل آورد.
به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، رضا نقی پور اصل در که به منظور شرکت در افتتاحیه نمایشگاه تخصصی مقابله با کرونا به عنوان سخنران محوری این برنامه و همچنین بازدید از صنایع پیشرفته این استان به شیراز سفر کرده است، با حضور در منطقه ویژه اقتصادی و همچنین شهرک صنعتی بزرگ شیراز از شرکت های صنعتی نیتل پارس ، داده گستران دنا و فاتح صنعت کیمیا بازدید به عمل آورد .
در این بازدید که ایزدی رئیس سازمان صمت استان فارس رضا نقی پور اصل و هیات همراه شامل مهدی فرنیان عضو هیات مدیره و کارشناسان صندوق را همراهی می کرد، مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، ضمن دیدار با مدیران شرکت های صنعتی نیتل پارس، داده گستران دنا و فاتح صنعت کیمیا از خط تولید و قسمت های مختلف این مجموعه ها بازدید کرد.
شرکت نیتل پارس از شرکت های دانش بنیان استان فارس می باشد که در زمینه تامین انواع غربال های مولکولی جهت فرآیندهای مختلف مرتبط با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور و همچنین صادرات آنها به منطقه خاورمیانه، فعالیت می کند. این شرکت همچنین با اخذ مجوزهای لازم در حوزه ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته و نرم‌افزارها و سامانه‌های تخصصی یکی از مجموعه های پیشرو در صنایع پیشرفته استان فارس می باشد.
شرکت داده گستران دنا از شرکت های دانش بنیان استان فارس است در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیک پزشکی فعالیت می کند، از مهمترین دستاوردهای تولیدی این شرکت می‌توان به دستگاه پمپ دسفرال و دستگاه سوزاننده سر سوزن ( نیدلایزر ) و سیستم کارت هوشمند سلامت محصول اشاره نمود که برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده است.
همچنین شرکت فاتح صنعت یکی دیگر از شرکت ها بود که نقی پور اصل و هیات همراه از آن بازدید کردند این شرکت توانسته است در سال های اخیر با تکیه بر دانش داخلی انواع مبدل های حرارتی، راکتورهای مختلف، کولرهای هوایی، کوره ها، فلرها و اکثر تجهیزات ثابت پالایشگاه ها را بومی سازی کند.
مدیران هر سه مجموعه در دیدار با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته خواستار حمایت این صندوق از این سه شرکت شدند.
 

سفر استانی استان فارس  5
سفر استانی استان فارس  4
سفر استانی استان فارس  3
سفر استانی استان فارس  2

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۹:۱۲
تعداد بازدید : ۵,۴۶۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید