شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۴۳

اخبار

مهدی فرنیان در بازدید از نمایشگاه صنعت ساختمان تهران خبر داد:

آمادگی صحا جهت حمایت از شرکت های فناور فعال در صنعت ساختمان

آمادگی صحا جهت حمایت از شرکت های فناور فعال در صنعت ساختمان
عضو هیات مدیره شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در بازدید از بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، از آمادگی این صندوق جهت حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه صنعت ساختمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته مهدی فرنیان عضو هیات مدیره صندوق با حضور در محل نمایشگاه های بین المللی تهران از آخرین دستاوردهای این صنعت در بیستمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان بازدید آورد .

وی در حاشیه این بازدید کشور ایران را یکی از کشورهای پیشرو در این صنعت دانست و گفت: صنعت ساختمان ایران یکی از صنایع پویای کشور محسوب می شود که علیرغم مشکلاتی که در سالهای اخیر با آن مواجه بوده توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از صنایع پویا در کشور حفظ کند و ابداعات و نوآوری ها صورت گرفته توسط شرکت های ایرانی در این حوزه ایران را در شمار کشورهای پیشرو در این صنعت قرار داده است.

مهدی فرنیان در ادامه با اشاره به ظرفیت های حمایتی و آمادگی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته جهت حمایت از شرکت های فعال در صنعت ساختمان اشاره کرد و افزود: صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در چهارچوب اساسنامه خود آمادگی دارد تا از شرکت های دانش بنیان و فناور و همچنین استارتاپها در حوزه صنعت ساختمان و صنایع وابسته در مباحثی از قبیل ارائه تسهیلات، صدور انواع ضمانتنامه ها و سایر خدمات صندوق حمایت کند.

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران با حضور شرکت های فعال در این حوزه از تاریخ 20 تا 23 شهریور ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.

 

j


بازدید نمایشگاه صنعت ساختمان 3
بازدید نمایشگاه صنعت ساختمان 2
بازدید نمایشگاه صنعت ساختمان 1

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۴۷
تعداد بازدید : ۶,۵۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید