شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۳:۱۲

اخبار

پیگیری حل مشکلات بیمه ای صحا در

دیدار نقی پور اصل با معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی کشور

دیدار نقی پور اصل با معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی کشور
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با هادی زبده ای شیرکوهی معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته  رضا نقی پور اصل در ابتدای این دیدار انتصاب هادی زبده ای را به عنوان معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی تبریک گفت.

وی سپس با اشاره به مشکلات و نواقص موجود در برخی از قوانین بیمه ای، به تشریح مشکلات این حوزه به ویژه موارد پیش آمده برای صندوق حمایت از صنایع پیشرفته پرداخت و خواستار همکاری بیش از پیش سازمان تامین اجتماعی برای حل آنان شد.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته با بیان تغییر وضعیت حقوقی این صندوق به عنوان یک شرکت دولتی خواستار اجرای تمهیداتی جهت استفاده و بهره مندی پرسنل صحا از خدمات و مزایای سازمان تامین اجتماعی در مواردی از قبیل بیمه بیکاری و مزایای بازنشستگی شد.

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی نیز در این دیدار موارد مطرح شده توسط رئیس هیات مدیره صحا را مهم تلقی کرد و تداوم این نشست های سازنده و تعامل بیش از پیش بین دو دستگاه را خواستار شد.

در این دیدار مهدی فرنیان عضو هیات مدیره و  سرپرست مدیریت مالی و اداری شهاب ظاهری رئیس اداره امور اداری و پشتیبانی صندوق، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته را همراهی کردند.

 

 زبده ای 2

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۶,۵۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید