پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۱۰:۵۵

اخبار

با حضور رضا نقی پور اصل صورت گرفت:

افتتاح ۶ طرح تعاونی و صنعتی توسط معاون اول رئیس جمهور در استان قزوین

افتتاح ۶ طرح تعاونی و صنعتی توسط معاون اول رئیس جمهور در استان قزوین
همزمان با هفته تعاون ۶ طرح تعاونی و صنعتی در استان قزوین از طریق ویدئو کنفرانس توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، آیین بهره برداری از این واحدهای تولیدی با حضور رضا نقی پور مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، محمد شفیعی فرماندار قزوین و جمعی از مسوولان و فعالان اقتصادی این استان در شرکت تعاونی ظریف پرشین لیا برگزار شد.
 
 
در این مراسم علاوه بر شرکت ظریف پرشین لیا، پنج طرح تعاونی دیگر استان که توسط شرکت های تعاونی مسکن فاتحان فجر، شرکت تعاونی ماهان دام الوند، تعاونی مسکن سه البرز، شرکت تعاونی مسکن شورای حل اختلاف و تعاونی ۱۱۰ قزوین اجرا شده بودند به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شدند.
این تعاونی‌ها که در بخش‌های مسکن، تولید، دامپروری و کشاورزی مشغول به فعالیت هستند با ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برای هزار و ۴۸ نفر اشتغالزایی کرده‌اند.
 
معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح همزمان ۳۸۳ طرح تعاونی در سراسر کشور گفت: یکی از اصلی‌ترین آرمان‌های جمهوری اسلامی استقرار عدالت در کشور و رفع فاصله‌های نگران‌کننده طبقاتی است تا مردم از رفاه و آسایش مناسب برخوردار باشند.
 
وی در ادامه افزود: بخش تعاون کارهای ماندگاری برای کشور کرده و در این طرح‌ها با سرمایه‌گذاری بیش از ۳ هزار میلیارد تومان برای بیش از ۲۶ هزار و ۶۹۱ نفر شغل ماندگار و تولیدی ایجاد شده است.
 
رضا نقی پور اصل رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در گفتگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت و تبریک هفته تعاون گفت: تعاون و همکاری با یکدیگر در امور مختلف به ویژه در امور اقتصادی از مواردی است که در سیره اهل بیت علیهم السلام مورد تاکید واقع شده و امروزه با تاسی از این مسئله خوشبختانه در کشور ما تعاونی های زیادی در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه صنعت شکل گرفته و این تعاونی ها بخش عمده ای از بار تولید و ایجاد اشتغال و حرکت به سمت خود کفایی را بر عهده دارند.
نقی پور اصل به فعالیت تعاونی ها در حوزه صنایع پیشرفته اشاره کرد و گفت: تاسیس تعاونی های مختلف در حوزه صنایع پیشرفته می تواند به ارتقای سطح اقتصاد دانش بنیان در کشور کمک شایانی بکند لذا ما در شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از تشکیل این گونه تعاونی ها توسط نخبگان فعال در حوزه های صنایع هایتک و دانش بنیان استقبال کرده و در چهارچوب زمینه هایی که در اساسنامه صندوق پیش بینی شده، حمایت می کنیم.
 
در پایان این مراسم رضا نقی پور اصل با همراهی استاندار قزوین، رئیس سازمان صمت استان و سایر مقامات استانی از ۲ واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا بازدید به عمل آورد.
لازم بذکر است نقی پوراصل بنابه دعوت رسمی استاندار قزوین و رییس سازمان صمت استان و سرمایه گذار شرکت ظریف پرشین لیا دراین مراسم حضور یافته بودند.

 

افتتاح طرح،قزوین 13
افتتاح طرح،قزوین 14
افتتاح طرح،قزوین 6

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۶,۱۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید