شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۰

اخبار

بازید رضا نقی پور اصل از شرکت فناوران نانو مقیاس

بازید رضا نقی پور اصل از شرکت فناوران نانو مقیاس
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از قسمت های مختلف شرکت فناوران نانو مقیاس بازدید به عمل آورد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته ، رضا نقی پور اصل در ادامه برنامه های بازدید از صنایع پیشرفته کشور، با حضور در شهرک صنعتی گلگون واقع در شهرستان شهریار استان تهران از بخش های مختلف تولیدی شرکت فناوران نانو مقیاس بازدید به عمل آورد .

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره  شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در این بازدید که بنا به دعوت رسمی مدیران شرکت فناوران نانو مقایس انجام شد، با اشاره به مشکلات پیش روی شرکت های دانش بنیان گفت: اغلب شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه صنایع پیشرفته به ویژه شرکت هایی که صادرات محور بوده و فروش محصول به خارج از کشور دارند با مشکل نقدینگی و سرمایه در گردش مواجه هستند.

نقی پور اصل افزود : شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته همواره به عنوان یک حامی مطمئن در کنار شرکت های دانش بنیان بوده و سعی کرده ایم با توجه به مشکلات نقل و انتقال پول از خارج از کشور که موجب شده است تا بازگشت سرمایه شرکت های صادرکننده محصولات فناورانه را با تاخیر زیاد مواجه شود، مشکل تامین سرمایه در گردش مورد نیاز این مجموعه ها را با اعطای تسهیلات ارزان قیمت حل کنیم.

مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته به صدور انواع ضمانت نامه ها برای کمک به صنایع پیشرفته در کشور اشاره کرد و گفت: صدور ضمانت نامه ها یکی دیگر  از خدمات صندوق حمایت از صنایع پیشرفته برای کمک به شرکت های دانش بنیان می باشد و به طور کلی آمادگی داریم تا در مباحثی از قبیل تجاری سازی محصولات، ضمانت فروش داخلی و صادرات محصول، نمونه سازی، توسعه واحد آرندی ،توسعه خطوط تولید و تامین سرمایه مورد نیاز این شرکت ها از طریق اعطای تسهیلات و صدور ضمانت نامه ها کمک کنیم.

شرکت فناوران نانو مقیاس شرکتی دانش بنیان است که فعالیت خود را از سال 1388 با هدف توسعه فناوری های نانو الیاف آغاز کرد و خدمات محصولات این شرکت شامل  تولید کننده انواع دستگاه های الکتروریسی در مقیاس های آزمایشگاهی، نیمه صنعتی و صنعتی با تمرکز بر تولید ماسک های تنفسی، فیلترهای هوای نیروگاهی، فیلتر های روغن، فیلترهای سوخت اتومبیل، کیسه های جارو برقی و انواع ماسک های پزشکی، آرایشی و بهداشتی می باشد. این شرکت که هم اکنون برای 30 نفر به صورت مستقیم و حدودا 20 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است متقاضی دریافت خدمات از شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته می باشد.

 بازدید از نانو مقیاس  8
بازدید از نانو مقیاس  7
بازدید از نانو مقیاس  6

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۸:۲۲
تعداد بازدید : ۷,۴۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

  • نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر ،خیابان دوم(پژوهشگاه)، پلاک 21 
  • شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
  • تلفن: 3 - 88748060(021) نمابر: 88748040(021)
  • صندوق پستی : 14155 - 1333 تهران | ایران

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید